Immobilienbewertung

Vertiname nekilnojamąjį turtą ir gamybos įrengimus

Jau daugiau kaip šimtmetį mes vertiname įvairiausią nekilnojamąjį turtą.

Mūsų specialistų darbo grupė, kurioje yra diplomuoti ekspertai (Freiburgo Universiteto Nekilnojamojo turto akademijos absolventai), sertifikuoti (CIS HypZert ir kt. sertifikuotojų) arba oficialiai pripažinti ir prisaikdinti bei tarptautinį pripažinimą turintys ir pagal Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS) standartus dirbantys ekspertai, diplomuoti prekybininkai, statybos inžinieriai, nekilnojamojo turto specialistai (DIA) ir juristai, nustatys Jus dominančio bet kokio tipo nekilnojamojo turto – nuosavybės teise įgyto buto, vilos, daugiaaukščio namo, regioninio prekybos centro, klinikos, pramoninio nekilnojamojo turto, fabriko, laisvalaikio parko ar net oro uosto – tikrąją cirkuliacinę vertę (rinkos vertę/angl.: Fair Market Value).

Pateikiame ištrauką iš mūsų paslaugų katalogo:

  • Laikydamiesi visų procedūrų pagal šalyje galiojančius (pvz., ImmoWertV, BauGb, WertR) bei tarptautinius vertinimo standartus (RICS; Fair-/Marketvalue n. IAS 16/40, IFRS), vertiname užstatytus ir neužstatytus žemės sklypus.
  • Nustatome rinkos vertes, investicijų, paskolų, nuomos ir komunalinio nekilnojamojo turto vertes (DOPPIK), vertiname teises į nekilnojamąjį turtą arba suvaržymus juo naudotis.

Q Kokybę garantuoja preciziškas darbas – sąžiningas, objektyvus nekilnojamojo turto ir skolų įvertinimas. Įsigijote namą? Paveldėjote turto? Parduodate firmą? Pradėjote naują gyvenimo etapą? – Yra daug progų pasikalbėti su mumis apie savo nekilnojamojo turto portfelį.

Mes visuomet atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus ir tikslus. Visada išliksime nešališki ir kompetentingi. Todėl darbo galutinis rezultatas – Jūsų individualius poreikius atitinkanti bet kokios vertės (nuo 100000 iki 100000000 eurų) nekilnojamojo turto struktūra.

Susipažinkime!

@